TEKİN YAPI PROJE

Tekin İnşaat; 1971 yılında inşaat ve gayrimenkul alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu. Sektörüne yenilik, ülkesine değer katmak hedefiyle yol haritasını oluşturdu.

Hedeflerinin izinde gerçekleştirdiği her yeni projesiyle biraz daha güçlenerek ve güven kazanarak büyüyen Tekin İnşaat, 2005 yılında ünvanını Tekin Yapı Proje olarak değiştirdi. Artık marka değeri için daha büyük yatırımlar yapıyor, sınırlarını Ankara’nın ötesine taşıyordu. Kurulduğu günden bu yana başta Ankara olmak üzere, Çeşme ve Didim’de gerçekleştirdiği konut projeleriyle toplamda 300.000 metrekareyi bulan bir alana yaşam katmayı başardı. Konut projelerinin yanında; ofis, yazlık, otel ve yurt projeleri de Tekin Yapı Proje’nin referansları arasında yer aldı. Pek çok resmi projeyi de başarıyla tamamlayıp teslim eden Tekin Yapı Proje, özellikle Bayındırlık Bakanlığı’nın alt yapı ve üst yapı işlerinde ağırlıklı rol alarak güvenilirliği ve yetkinliğini kanıtladı. Bugün Türkiye’nin güven duyulan markaları arasında bulunan Tekin Yapı Proje, dokunduğu alanlara yaşam katmaya devam ediyor.
Gelecek için değer üreterek ve gelişen dünyayla birlikte durmaksızın yenilenerek büyümesini sürdürüyor.

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda, dünyadaki gelişmeleri izleyen, uygulayan ve geliştiren bir marka olarak, günün getirdiği en ileri teknolojilerle üretilmiş güvenli, kaliteli, seçkin yapılar inşa etmektir.

VİZYON

Çevresiyle birlikte sürdürülebilir bir yaşam vadeden yapılar üretmek; sektörün normlarını ileriye taşıyan, beklentilerin ötesinde ürünler ortaya koyan, ekonomik olarak ülkesine ve yatırımcısına değer kazandıran yapıların, güvenilir markası olmak.

loading